Love them and Leave them

29. 12. 2008 | † 27. 04. 2009 | kód autora: oks

´maybe you shouldn´t do this.´

´maybe you shouldn´t be with me.´

´maybe.´

´fine.´

´you need me.´

´maybe.´

´...´

´maybe I just want you. maybe I just enjoy you. maybe I don´t need you at all. maybe you´re just something what is making me feel better.´

Přijďte si poslechnout, jaký byly ty doby, který už nikdy nebudou. Doby, kdy mělo slovo ´svoboda´ ještě význam. Možná spíš ´freedom´, protože tady to nikdy nebylo pravý. Vždycky tady bylo něco/někdo, kdo to všechno potlačil. Nikdy jsem nevěděla, že tam patřím. Nevím to ani dneska. Samozřejmě, protože patřím přece tam, kde jsem. Jenže ne tak docela. Možná, že pocity nejsou vždycky úplně všechno. Třeba ne vždycky vedou správnou cestou. Chtěla bych potkat Boba, říct mu to, co se snažím říct lidem tady, jenže ty neposlouchají. Protože povinnosti, protože škola, protože vztahy. Stejně to jednou všechno vezmu a spláchnu do záchoda. Od každýho, od koho to slyším... ten člověk pro mě prostě skončil... protože tohle pak už neni život ve správnym slova smyslu. Samozřejmě, každý máme smysly jiné. Jenže já nemůžu přežívat vedle někoho, kdo žije takhle. Kdo chce žít takhle. Kdo to tak nechává. Pardon.

Mám čtyři nebo pět etap života. Každou mám vysněnou, to znamená, že bude stejně úplně jiná. Ale mám to ve svojí hlavě. Chci to tak. A pokud mi ještě někdo chce říct: ´Nehledej svobodu, stejně jí už nenajdeš.´, potom ať se ani nenamáhá. Některá slova jsou opravdu zbytečná.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.